Aktualności

ECR w HR na ECR Forum

Pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników operacyjnych jest wyzwaniem branży FMCG. Wierzymy, że i w tym obszarze współpraca, jaką rozwija i promuje ECR, może przynieść korzyści i rozwiązania, które wpłyną na potencjalnych pracowników i przyniosą wartość dla pracodawców. Tym samym wzmocnią konkurencyjność i przyszłość nie tylko firm, ale całej branży.

Podczas ECR Forum, dorocznej konferencji ECR Polska, wraz z naukowcami i praktykami HR będziemy przyglądać się sytuacji na rynku pracy, poszukiwać rozwiązań oraz dzielić się doświadczeniem.

1 czerwca na konferencji m. in.:

  • Społeczeństwo i gospodarka jutra – dziś. Wpływ globalizacji i cyfryzacji na zachowania konsumentów i rynek pracowników // dr hab Renata Włoch / UW
  • Młodzi na rynku pracy: aspiracje a możliwości // dr Paula Pustułka, Marta Bulaj / SWPS
  • Obrona pozycji konkurencyjnej dzięki budowaniu zróżnicowanych zespołów pracowniczych // Marta Jabłonowska / Carrefour Polska

2 czerwca odbędą się warsztaty

ECR w HR. Różnorodność zatrudnionych kluczem do konkurencyjności firmy

poświęcone budowaniu zróżnicowanych zespołów pracowniczych. Zespoły złożone m. in. z osób młodych, niepełnosprawnych, doświadczonych zawodowo, a także u schyłku kariery zawodowej, wykorzystanie potencjał tkwiącego w ich różnorodności. Podjęty zostanie także temat rezerw rynku pracy oraz podnoszenia atrakcyjności branży FMCG dla osób młodych, jej przyszłych pracowników, by ułatwiać im start i rozwój zawodowy.

Szczegółowe informacje: ecr.pl/forum2017/iii-ecr-hr-roznorodnosc-zatrudnionych-kluczem-konkurencyjnosci-firmy/

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla uczestników konferencji i członków ECR Polska.

0
  Powiązane wpisy
  • No related posts found.

You must be logged in to post a comment.