O konferencji forum współpracy 2011

DLA KOGO

 

Forum Współpracy 2011 to wyjątkowe wydarzenie stanowiącego obowiązkowy punkt w kalendarzach wszystkich dyrektorów i managerów sektora FMCG – zarówno producentów, jak i dystrybutorów. Z myślą o ich napiętych kalendarzach konferencja ma charakter krótki, dynamiczny i bardzo intensywny. Zapraszamy zarówno osoby odpowiedzialne za zarządzanie, jak również rozwój, marketing, logistykę.

 

GWARANCJA NAJLEPSZYCH PRAKTYK

 

Gwarancją wyjątkowego i bardzo wartościowego kontentu merytorycznego jest zgromadzenie na scenie doskonałych prelegentów, czołowych postaci polskiego rynku FMCG, szefów firm będących liderami sektora (m. in. członków Rady Nadzorczej ECR). Idea konferencji zakłada szereg krótkich, praktycznych prezentacji bazujących na doświadczeniu mówców i opartych o case studies z życia ich firm.

 

NETWORKING /PARTNERING /BUSINESS MIXER

 

Forum Współpracy ECR Polska to również, a może przede wszystkim, wartościowe spotkanie networkingowe. W trakcie konferencji uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami największych firm na rynku oraz partnerami biznesowymi podczas sesji partneringowych. Całość wydarzenia zwieńczy Business Mixer.