Partnerzy konferencji

 • GS1 Polska

  GS1 Polska

  GS1 Polska

  Organizacja krajowa GS1 Polska zarządza systemem GS1 w Polsce oraz wspiera uczestników systemu w efektywnym wdrażaniu standardów. Jest jedyną instytucją upoważnioną do przyjmowania firm i instytucji z Polski do systemu GS1 i do nadawania im uprawnień do stosowania kodów kreskowych GS1.

  www.gs1pl.org

   
 • ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  Trzeci kompleksowy operator logistyczny w Polsce pod względem przychodów ze sprzedaży TSL wg Rankingu firm TSL 2013 (kategoria Usługi logistyczne). Zajmuje się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, szczególną wagę przywiązując do wysoce profesjonalnej i indywidualnej obsługi Klienta.
  Jest jedyną polską firmą logistyczną o globalnych możliwościach - zapewnia rodzimym przedsiębiorcom obsługę logistyczną na wszystkich kontynentach, jak i organizuje łańcuchy dostaw dla światowych koncernów ulokowanych w Polsce, Europie i na Wschodzie. Stworzył własny system dystrybucji w Polsce o zdolności realizacji dostaw w 24 h oraz realizuje logistykę kontraktową w centrach logistycznych na terenie całego kraju.

  www.suus.com

   
 • Comarch S.A.

  Comarch S.A.

  Comarch S.A.

  Dostawca innowacyjnego rozwiązania do kompleksowej obsługi procesów w łańcuchu dostaw wynikającego z synergii technologii EDI (Electronic Data Interchange) i ECM (Enterprise Content Management).
  Rozwiązanie to pozwala na efektywne zarządzanie i kontrolę obiegu informacji wewnątrz firmy jak i w relacjach z partnerami biznesowymi. Dzięki jego wykorzystaniu wszystkie dokumenty, niezależnie od formatu, są obsługiwane zgodnie z przyjętymi procesami. Oferta skierowana jest zarówno do MSP, jak i dużych przedsiębiorstw, które otrzymują narzędzia dostosowane do skali firmy, jej struktury działania i potrzeb biznesowych.

  www.comarchedi.pl

   
 • OOH Magazine

  OOH Magazine

   
 • Logistyka a Jakość

  Logistyka a Jakość

  Logistyka a Jakość

  Dwumiesięcznik menedżerów świadomych roli logistyki w biznesie. Inspiruje do poszukiwania innowacji, obnaża stereotypy, które deprecjonują rolę logistyki w strukturze firmy i prezentuje doświadczenia tych, którzy osiągnęli w tej branży najwięcej. Koncentruje się na prezentowaniu konkretnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, których zastosowanie i wdrożenie sprzyja efektywnemu funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Traktuje branżę TSL kompleksowo - zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej.

  www.penumerata.laj.pl

   
 • Jeronimo Martins Polska

  Jeronimo Martins Polska

  Jeronimo Martins Polska

  Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem największej sieci detalicznej w Polsce Biedronka, mającej ponad 2400 sklepów w blisko 900 miejscowościach. Filarami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości, oferowane w codziennie niskich cenach, a także bliskość sklepów. Jeronimo Martins Polska S.A. współpracuje z ponad 500 polskimi partnerami handlowymi, a 9 na 10 produktów oferowanych w sieci sklepów Biedronka to produkty pochodzące z Polski. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia prawie 50 tys. pracowników. Od 1995 r. spółka zainwestowała w Polsce ponad 10 mld zł. Jeronimo Martins Polska S.A. jest 2. co do wielkości polską firmą według dziennika "Rzeczpospolita". Biedronka jest też jedną z najpopularniejszych polskich marek ? została pięciokrotnie nagrodzona prestiżowym tytułem Superbrands, zajmuje też 3. miejsce w rankingu najcenniejszych polskich marek dziennika "Rzeczpospolita".

  www.biedronka.pl

   
 • Raben Group

  Raben Group

  Raben Group

  Grupa Raben oferuje usługi w zakresie: kompleksowej obsługi logistycznej, transportu krajowego i międzynarodowego, transportu lotniczego, morskiego i intermodalnego oraz obsługi sklepów internetowych. Posiada oddziały w 10. krajach Europy i dysponuje ok. 1 000 000 m2 powierzchni magazynowej. Więcej informacji na: www.raben-group.com.

  www.raben-group.com

   
 • POLBISCO

  POLBISCO

  POLBISCO

  Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych powstało w 1996 r. W chwili obecnej zrzesza kilkadziesiąt wiodących firm z branży. Głównym celem Stowarzyszenia jest reprezentacja interesów wspólnych dla polskiego przemysłu czekoladowego, ciastkarskiego i cukierniczego w zakresie prawa, nauki, gospodarki i handlu.

  www.polbisco.pl

   
 • EuroLogistics

  EuroLogistics

  EuroLogistics

  Wydawnictwo Eurologistics skupia w swych rękach 4 tytuły branżowe: Eurologistics, Flota Auto Biznes, Truck&Business Polska, Logistyka Produkcji oraz projekty badawcze i konkursy branżowe. Wydawnictwo posiada rozbudowane serwisy informacyjne i specjalizuje się w organizacji ogólnopolskich konferencji, kongresów, warsztatów oraz gali dla dyrektorów i menedżerów logistyki, właścicieli firm transportowych, menedżerów zarządzających flotą samochodów służbowych oraz menedżerów zarządzania produkcją.

  eurologistics.pl

   
 • CHEP Polska

  CHEP Polska

  CHEP Polska

  Wiodąca na świecie firma oferująca usługi w zakresie wynajmu palet i kontenerów. Dostarcza rozwiązania zwiększające efektywność łańcucha dostaw poprzez wyeliminowanie konieczności odbioru pustych palet oraz ograniczenie administracji i prowadzenia rozliczeń sald paletowych z odbiorcami. Outsourcing palet pozwala na całkowite wyeliminowanie strat palet z uwagi na nieprawidłowe oznaczenia lub niezadowalającą jakość nośników. CHEP oferuje palety charakteryzujące się wysoką, standardową jakością, z powodzeniem wykorzystywane w automatycznych systemach pakowania i magazynowania.

  www.chep.com

   
 • Grupa Integer.pl SA

  Grupa Integer.pl SA

  Grupa Integer.pl SA

  Jeden z największych operatorów pocztowo-kurierskich w Europie. Profil działalności spółki skupia się wokół usług: paczkowych dla branży e-commerce, pocztowo-kurierskich, finansowo-ubezpieczeniowych, logistyczno-transportowych. Od 2007 roku notowana na GPW w Warszawie.
  Grupa Integer.pl wprowadziła Paczkomaty® InPost już na 5 kontynentach, m.in. w krajach tj: Wielka Brytania, Francja, Włochy, Polska, Irlandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Czechy, Słowacja, Kolumbia, Kanada, Australia czy Arabia Saudyjska.
  Do końca 2015 roku na całym świecie będzie dostępnych – w różnych modelach biznesowych – ponad 5000 Paczkomatów® InPost. 

  integer.pl

   
 • PortalSpożywczy.pl

  PortalSpożywczy.pl

  PortalSpożywczy.pl

  Branżowy serwis portalspozywczy.pl codziennie prezentuje najświeższe informacje o tym, co dzieje się w sektorze spożywczym i handlu produktami żywnościowymi.

  www.portalspozywczy.pl

   
 • Bold Brand Commerce

  Bold Brand Commerce

  Bold Brand Commerce

  Bold Brand Commerce świadczy usługi konsultingowo-wdrożeniowe dla rynku e-commerce. Firma posiada ponad 7 letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań B2B i B2C dla największych firm z branż: fashion, DIY, wydawniczej, opartych o platformę Magento.

  www.bold.net.pl

   
 • Log24.pl

  Log24.pl

  Log24.pl

  Prosumenckie narzędzie networkingowe przeznaczone dla menedżerów logistyki, transportu, zakupów. Portal jest częścią Wydawnictwa Eurologistics. Współtworzą go użytkownicy, w większości praktycy zarządzania łańcuchem dostaw. To dzięki merytorycznym artykułom pisanym przez menedżerów oraz dziennikarzy, Log24.pl jest cenionym źródłem wiedzy i informacji z branży TSL.

  log24.pl

   
 • PrzeglądHandlowy.pl

  PrzeglądHandlowy.pl

   
 • Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji (POHiD)

  Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji (POHiD)

  Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji (POHiD)

  Związek pracodawców zrzeszający firmy detaliczne i dystrybucyjne. Za swój cel nadrzędny uważa reprezentacje interesów swych członków wobec organów władzy publicznej oraz innych organizacji reprezentujących środowiska gospodarcze i konsumenckie. Działa na rzecz ochrony wolnej konkurencji i swobodnego dostępu do rynku wszystkich podmiotów gospodarczych w Polsce.

  www.pohid.pl

   
 • Kaufland

  Kaufland

  Kaufland

  Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy i dominuje w branży sklepów wielkopowierzchniowych. Markety Kaufland znajdują się w Niemczech, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji.
  W Polsce to ponad 183 sklepów sieci Kaufland, oferujących szczegółowo dobrany asortyment towarów, zarówno w grupie Food, jak i Non Food. Koncepcja sprzedaży opiera się na zasadach dyskontowych, czyli niskich cenach i dużej ilości towarów, których większość pochodzi od lokalnych dostawców i producentów.

  www.kaufland.pl

   
 • Pracujwlogistyce.pl

  Pracujwlogistyce.pl

  Pracujwlogistyce.pl

  Portal o pracy i zarządzaniu zasobami ludzkimi skierowany do sektora usług logistycznych, spedycyjnych i transportowych oraz dystrybucji i zakupów. Łączy funkcję narzędzia do zamieszczania i wyszukiwania ofert pracy oraz gazety internetowej zawierającej artykuły, porady, aktualności dotyczące rozwoju usług, kadr i kariery w branży TSL. Portal wspiera pracodawców w umacnianiu ich wizerunku, promuje ludzi związanych z logistyką, transportem i spedycją, organizuje spotkania na temat rynku pracy w logistyce oraz realizuje projekty rekrutacyjne i badawcze.

  www.pracujwlogistyce.pl

   
 • Warehouse Monitor

  Warehouse Monitor

  Warehouse Monitor

  Medialna platforma komunikacyjna dedykowana dla odbiorców z branży logistyki magazynowej. Elementami składowymi są m.in.:
  - Kwartalnik „Warehouse Monitor” – wydanie drukowane i e-publikacja; Rocznik „Warehouse Monitor Almanach” i samodzielne publikacje raportów tematycznych;  
  - Serwis branżowy www.warehouse-monitor.pl (sondaże, opinie i komentarze eksperckie, newsy, studia przypadków);
  - Cotygodniowy newsletter „Warehouse Monitor NEWS”;
  - Działalność „Warehouse Monitor RESEARCH (realizacja szeregu projektów badawczych, regularnie opracowywane raporty rynkowe oparte na podstawie przeprowadzanych badań i analiz).

  www.warehouse-monitor.pl

   
 • DSV Solutions

  DSV Solutions

  DSV Solutions

  Globalny dostawca usług transportowych i logistycznych, posiada biura w ponad 75 krajach świata oraz sieć partnerów i agentów, zatrudnia 23,000 pracowników i operuje na 2 300 000 m2 powierzchni magazynowych. DSV osiągnęło przychody 6.5 miliarda EUR w 2014 r. plasując się w pierwszej piątce największych firm logistycznych na świecie.
  Kompleksowość usług grupy DSV jest osiągana dzięki trzem dywizjom: Solutions (usługi magazynowania, zarządzanie łańcuchem dostaw i usługi dodatkowe (VAS)), Road i Air & Sea (usługi transportu drogowego, frachtu morskiego i lotniczego).

  www.dsv.com

   
 • Logistyka Produkcji

  Logistyka Produkcji

  Logistyka Produkcji

  Menedżerski tytuł prezentujący kluczowe zagadnienia dotyczące zarządzania produkcją oraz rynku dostawców usług i urządzeń dla sektora produkcji. Niezależne i opiniotwórcze źródło informacji o technologiach, produktach i usługach. Czytelnicy znajdą tu najświeższe informacje z rynku, szeroką bazę artykułów, raportów, przykłady wdrożeń oraz najnowszych rozwiązań w zakresie zarządzania oraz IT.

  eurologistics.pl/logistyka-produkcji

   
 • MARKETER+

  MARKETER+

  MARKETER+

  Nasz patron medialny, magazyn "Marketer+", przygotował dla Was specjalny kod rabatowy, do wykorzystania na www.sklep.marketerplus.pl. Wystarczy, że zrobicie zakupy za min. 100 zł i wpiszecie ecr2015, a wartość Waszego zamówienia zmniejszy się o 25zł. Kod jest ważny tylko do 4 czerwca, więc już dziś wzbogaćcie swoją biblioteczkę o nowe pozycje!

  marketerplus.pl

   
 • Poradnik Handlowca

  Poradnik Handlowca

  Poradnik Handlowca

  Od 22 lat na rynku prasy handlowej w Polsce. Ogólnopolski (bezpłatny) miesięcznik wydawany w nakładzie 70.000 egzemplarzy, skierowany do osób decyzyjnych w handlu FMCG. Perfekcyjna dystrybucja, monitorowana przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy oraz wiodącą firmę badawczą na rynku detalicznym Nielsen, sprawia, że „Poradnik Handlowca” pozostaje liderem prasy handlowej w najważniejszych kategoriach: znajomość, dotarcie i czytelnictwo. Wydawca „Poradnika Handlowca” jest organizatorem dorocznej Gali, podczas której wręczane są cenione w środowisku Hermesy Poradnika Handlowca oraz Hermesy Poradnika Restauratora dla wybitnych przedstawicieli handlu i gastronomii. „Poradnik Handlowca” jest również laureatem wielu nagród wręczanych przez organizacje kupieckie, m.in. nagroda w kategorii Media Roku otrzymana z rąk przedstawicieli KP-H Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej oraz tytuł „Polski Kupiec” przyznany przez Polską Izbę Handlu.

  www.poradnikhandlowca.com.pl

   
 • PNSA

  PNSA

  PNSA

  Polish National Sales Awards jest pierwszym i jedynym przedsięwzięciem w kraju, którego zadaniem jest integracja społeczności sprzedawców w Polsce oraz promocja i wdrażanie nowoczesnych standardów profesjonalnej sprzedaży w oparciu o zasady dobrych praktyk. Głównymi pomysłodawcami stworzenia platformy PNSA w Polsce są Elżbieta Pełka, właściciel agencji reklamowej Elżbieta Pełka Creative Services, dr Chahid Fourali, wieloletni szef Marketing & Sales Standards Setting Body oraz Grzegorz Kiszluk, redaktor naczelny pierwszego magazynu marketingu i sprzedaży "Brief".

  www.pnsa.pl

   
 • Log4.pl

  Log4.pl

  Log4.pl

  Interaktywny portal wymiany informacji z obszaru usług gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej, "giełda" ofert mająca na celu „skojarzenie” szukających informacji oraz tych, którzy z informacją chcą dotrzeć do odbiorcy. Sprawdzone informacje, użytkownicy otrzymują od profesjonalnych dostawców sprzętu i usług logistyki wewnętrznej oraz gospodarki magazynowej.

  Log4.pl jest profesjonalnym narzędziem, łatwym w obsłudze i komunikatywnym. Po zalogowaniu się do odpowiedniego poziomu, użytkownicy z abonamentem firmowym szybko otrzymują poszukiwane informacje.

  www.log4.pl

   
 • PKN EPAL - Sponsor Platynowy

  PKN EPAL - Sponsor Platynowy

  PKN EPAL - Sponsor Platynowy

  Ogólnopolski Związek Pracodawców Producentów Europalet powstał w 1999 roku, jako Polski Komitet Narodowy EPAL, członek międzynarodowej organizacji paletowej European Pallet Association. Organizacja skupia producentów palet EPAL oraz firmy zajmujące się naprawą palet. Działa w oparciu o normy i standardy paletowe obowiązujące w krajach Unii Europejskiej – Kodeks 435-2 oraz 435-4. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług EPAL współpracuje z organizacją audytorską Bureau Veritas, a także z organizacjami logistycznymi oraz z kluczowymi przedsiębiorstwami.

  www.epal.org.pl

   
 • NM.PL

  NM.PL

  NM.PL

  Interaktywny portal o branży magazynowo-logistycznej, którego misją jest dostarczenie czytelnikom „Nowoczesnego Magazynu” i „Logistyki a Jakość”  zawsze aktualnych i rzetelnych informacji. Portal prezentuje kompleksowe spojrzenie na branżę wózków widłowych, IT, deweloperów powierzchni magazynowych, systemów składowania czy transportu. Przejrzysta grafika i czytelny układ sprawiają, że publikowane informacje są zawsze w zasięgu ręki.

  www.nm.pl

   
 • Logistyka.net.pl

  Logistyka.net.pl

  Logistyka.net.pl

  Jeden z największych portali branżowych w polskim Internecie. Jego głównym atutem jest bogata baza wiedzy merytorycznej, w której można znaleźć zarówno prace teoretyczne, jak i opracowania praktyczne, case study i przykłady najlepszych wdrożeń logistycznych w kraju i za granicą. Czytelnikami portalu są przedstawiciele firm świadczących usługi w zakresie transportu, spedycji, magazynowania, e-learningu, logistyki produkcji i automatycznej identyfikacji, studenci szkół wyższych o profilu logistyka, zarządzanie itp.

  www.logistyka.net.pl

   
 • Harvard Business Review Polska

  Harvard Business Review Polska

  Harvard Business Review Polska

  Polska edycja najbardziej prestiżowego magazynu na temat zarządzania na świecie. Przedstawia najnowsze trendy, nieomawiane jeszcze w książkach i popularnych periodykach biznesowych.
  Polska edycja zawiera także teksty i komentarze dotyczące problemów o szczególnym znaczeniu dla polskich firm. Harvard Business Review Polska ma jeden główny cel: być źródłem nowych pomysłów, metod i idei dla liderów biznesu.
  Wydawcą Harvard Business Review Polska jest ICAN Institute.

  www.hbrp.pl

   
 • Auto Partner Garcarek

  Auto Partner Garcarek

  Auto Partner Garcarek

  Autoryzowany Salon i Serwis Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Vans, Mercedes-Benz Trucks, Mitsubishi Fuso, AMG Performance Center.

  www.garcarek.mercedes-benz.pl

   
 • Nowoczesny Magazyn

  Nowoczesny Magazyn

  Nowoczesny Magazyn

  Najstarsze pismo z branży magazynowej na polskim rynku – ukazuje się od 1999 roku. Prezentuje aktualne problemy magazynowania towaru i sposoby zarządzania nim z użyciem nowoczesnych urządzeń technicznych. Wyróżnia się niezwykle praktycznym podejściem do zagadnień. Jest wiarygodnym źródłem informacji i rozwiązań dla menedżerów i specjalistów. Gwarantuje najwyższą jakość merytoryczną dzięki współpracy z ekspertami, praktykami, doświadczonymi specjalistami.

  www.nm.pl, www.prenumerata.nm.pl/ 

   
 • Dlahandlu.pl

  Dlahandlu.pl

  Dlahandlu.pl

  Serwis dedykowany osobom prowadzącym własne sklepy, kierownikom placówek handlowych, menadżerom zarządzającym sieciami sklepów, właścicielom hurtowni spożywczych i kosmetyczno-chemicznych.
  Portal oferuje najnowsze informacje z branży handlu detalicznego, zarówno w jej tradycyjnym, jak i nowoczesnym sektorze. Witryna dlahandlu.pl jest pełnym źródłem informacji o rynku, a także platformą wymiany doświadczeń dla branży handlowej w Polsce. W specjalnie stworzonych podserwisach użytkownicy znaleźć mogą również porady, analizy, raporty, komentarze specjalistów i przedstawicieli branży.

  www.dlahandlu.pl

   
 • QBusiness.pl

  QBusiness.pl

  QBusiness.pl

  Biznesowy Serwis Informacyjny to internetowe źródło informacji gospodarczych: aktualności, opinii, komentarzy i wywiadów, informacji o rynkach finansowych, inwestycjach, firmach i ich ofertach, nowych menedżerach, itp. Publikuje także profesjonalne raporty branżowe oraz specjalistyczne analizy z zakresu rynku pracy, prawa i finansów. Właścicielem i wydawcą portalu jest istniejąca od 2008 roku agencja informacyjna QBusiness Media z Wrocławia, która publikuje także portal branżowy www.renews.pl poświęcony nieruchomościom komercyjnym i mieszkaniowym.

  www.qbusiness.pl

   
 • Coca - Cola HBC Polska

  Coca - Cola HBC Polska

  Coca - Cola HBC Polska

  System Coca-Cola w Polsce reprezentują firmy Coca-Cola Poland Services oraz Coca-Cola HBC Polska. Coca-Cola Poland Services to spółka-córka The Coca-Cola Company, właściciela wiodących marek napojów bezalkoholowych, obecnych w ponad 200 krajach świata. Coca- Cola HBC Polska to oddział Coca-Cola Hellenic Bottling Company, będącej pod względem sprzedaży drugim na świecie rozlewcą napojów The Coca-Cola Company, docierającym do ponad 560 milionów konsumentów. Wśród marek firm dostępnych na naszym rynku są: Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero, Cherry Coke, Fanta, Sprite, Lift, Kinley Tonic, napój izotoniczny Powerade i Powerade Zero, soki, nektary i napoje owocowe Cappy, wody mineralne Kropla Beskidu i MultiVita, napoje energetyzujące Burn i Monster Energy oraz herbaty mrożone Nestea.

  www.coca-colahellenic.pl

   
 • FM Logistic

  FM Logistic

  FM Logistic

  Międzynarodowy operator logistyczny. Firma powstała we Francji w 1967r., w Polsce w1995r. Obecnie działa we wszystkich krajach europejskich, a także w Azji. Posiada w sumie 63 centra logistyczne, zatrudniające ponad 14.000 pracowników.
  W Polsce FM Logistic posiada dziewieć placówek, główna siedziba firmy mieści się w Mszczonowie pod Warszawą. Firma zatrudnia ponad 2.500 osób i posiada do dyspozycji swoich klientów ponad 500.000 m2 powierzchni magazynowych i produkcyjnych.
  Infrastruktura FM Logistic oraz stosowane przez nią technologie pozwalają sprostać specyficznym i indywidualnym wyzwaniom logistycznym. Organizacja gotowa jest obsłużyć z najwyższą starannością wszelkie, nawet wysoce wymagające produkty.

  www.fmlogistic.com

   
 • Organizator

  ECR
 • Sponsorzy i partnerzy

  • Poradnik Handlowca
  • Harvard Business Review Polska
  • DSV Solutions
  • Kaufland
  • Dlahandlu.pl
  • Comarch S.A.
  • Jeronimo Martins Polska
  • MARKETER+
  • Pracujwlogistyce.pl
  • Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji (POHiD)
  • PortalSpożywczy.pl
  • POLBISCO
  • NM.PL
  • FM Logistic
  • Auto Partner Garcarek
  • Logistyka.net.pl
  • PrzeglądHandlowy.pl
  • EuroLogistics
  • Logistyka a Jakość
  • QBusiness.pl
  • Raben Group
  • Nowoczesny Magazyn
  • Log24.pl
  • GS1 Polska
  • Coca - Cola HBC Polska
  • OOH Magazine
  • Warehouse Monitor
  • Bold Brand Commerce
  • CHEP Polska
  • PNSA
  • Log4.pl
  • Logistyka Produkcji
  • Grupa Integer.pl SA
  • ROHLIG SUUS Logistics S.A.
  • PKN EPAL - Sponsor Platynowy
 • Aktualności

  • 2015-05-18 Niespodzianka od MARKETER +

   Nasz patron medialny, magazyn "Marketer+", przygotował dla Was specjalny kod rabatowy, do wykorzystania na www.sklep.marketerplus.pl.
   Czytaj dalej
  • 2015-05-05 Mark Taylor gościem Forum!

   Fantastyczna informacja dla fanów "Who Killed Category Management".
   Czytaj dalej
 • Relacja z poprzedniej edycji

  Zobacz relację z poprzedniej edycji