Opis warsztatów
Shopper Marketing Masterclass: Shopper-centricity, retail futurology and shopper behaviour

Shopper marketing to model marketingu skoncentrowany na przekształceniu potencjalnego klienta w nabywcę – shoppera. Jego celem jest wzrost sprzedaży w miejscu zakupów, co wiąże się z korzyścią zarówno dla sprzedawcy, jak i producenta. Jest jednym z najskuteczniejszych i najszybciej rozprzestrzeniających się w świecie narzędzi wsparcia i rozwoju biznesu.
Co daje udział w warsztatach Shopper-centricity, retail futurology and shopper behaviour? Uczestnicy poznają m. in. inspirujące case-study najlepszych praktyk shopper marketingu i dowiedzą się m. in.:

  • dlaczego koncentracja działań na shopperze nie jest już wyborem ze strony producenta lub sprzedawcy, lecz koniecznością, przed którą stoi każda organizacja,
  • jak skutecznie wdrożyć strategie shopper marketingu dostosowane do danej marki czy sklepu,
  • jak zwiększyć sprzedaż bez zwiększenia wydatków na marketing, bazując na kreatywności, innowacyjności i wykorzystaniu dostępnych technologii,
  • jak wykorzystać innowacyjne strategie sprzedażowe i marketingowe w celu zwiększenia sprzedaży?

 

Warto zainwestować jeden dzień, by wziąć udział w intensywnym szkoleniu ze światowej klasy ekspertem, który potrafi zmienić spojrzenie na dotychczasowe działania marketingowe!

 

Dla kogo?
Warsztat skierowany jest do wszystkich osób zajmujących się shopper marketingiem, category managementem, trade marketingiem, marketingiem konsumenckim, zarządzaniem marką, sprzedażą i obsługą klientów.

 

Prowadzący:

Ken Hughes – światowej klasy ekspert w dziedzinie psychologii i analizy zachowań konsumentów i shopperów oraz key-note speaker. Wykładowca Consumer Behaviour na University College w Cork oraz założyciel i CEO agencji badawczej Glacier Consulting, jest cenionym na całym świecie prelegentem, specjalizującym się w psychologii nabywcy, zachowaniach klienta, przyszłości oraz strategii handlu, wielokanałowości i shopper marketingu, który wiedzę teoretyczną łączy z doświadczeniem praktyka. Żywiołowy i pełen dowcipu przekaz jego wykładów i warsztatów na długo pozostaje w pamięci uczestników. Występował już w Polsce na zaproszenie ECR Polska.

Informacje:
Masterclass odbędzie się w języku angielskim.
10 czerwca, piątek, godz. 9:30 (rejestracja), hotel Sound Garden, Warszawa

Zarejestruj się już teraz!
Kontakt

Pytania? Chętnie odpowiemy i pomożemy! Można się z nami skontaktować:
telefonicznie +48 61 22 63 078 lub poprzez pocztę elektroniczną: biuro@ecr.pl.

Organizator konferencji: