Opis warsztatów
The Sustainable Business

Zrównoważony biznes to przede wszystkim taki, który przynosi zyski w długim okresie. Prowadzi do niego model gospodarki obiegu zamkniętego (bo kto nie chciałby w kółko sprzedawać klientowi tego samego produktu?). Aby go osiągnąć, należy przede wszystkim eliminować straty i wydłużać cykl życia zasobów. Jak to zrobić? Najlepiej wie to Jonathan T. Scott! Na warsztatach sustainable business przekaże ich uczestnikom wiedzę, jak skutecznie wdrażać ten model w organizacji poprzez:

  • skuteczne poszukiwania oszczędności w łańcuchu dostaw,
  • tworzenie wartości wspólnie z partnerami handlowymi bez ponoszenia dodatkowych kosztów,
  • maksymalizację efektywność inwestycji,
  • taki rozwój biznesu, by czerpać z niego korzyści w długim okresie.

Długofalowym skutkiem wprowadzenia zrównoważonego rozwoju jest efektywniejsze korzystanie z zasobów, bycie bardziej przyjaznym dla środowiska poprzez ograniczanie strat i zanieczyszczeń oraz szkód środowiskowych i wynikających stąd kosztów oraz długoterminowe bogactwo i finansowy dobrobyt – utrzymywanie i tworzenie nowych miejsc pracy oraz bycie bardziej konkurencyjnym na rynku.

 

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są dla top managementu, dyrektorów operacyjnych, łańcucha dostaw, marketingu.

 

Prowadzący:

Jonathan T. Scott – menedżer, nagradzany autor publikacji i wykładowca akademicki, z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym i menedżerskim, zdobywanym w dziewięciu krajach (ma na swoim koncie osiągnięcia takie jak redukcja kosztów o 40%, wzrost zysków o ponad 55% czy sukcesy w odbudowie upadającego biznesu).

Założyciel i dyrektor fundacji Center for Industrial Productivity and Sustainability (CIPS), organizacji non-profit, która opracowuje i udostępnia darmowe materiały edukacyjne – książki i skrypty ćwiczeniowe, materiały video i porady z zakresu zrównoważonego rozwoju dla szkół, biznesu i przemysłu. Materiały te pomagają menedżerom budować bardziej zrównoważoną przyszłość ich firm.

 

Informacje:

Warsztaty odbędą się w języku angielskim.
10 czerwca, piątek, hotel Sound Garden, Warszawa

Zarejestruj się już teraz!
Kontakt

Pytania? Chętnie odpowiemy i pomożemy! Można się z nami skontaktować:
telefonicznie +48 61 22 63 078 lub poprzez pocztę elektroniczną: biuro@ecr.pl.

Organizator konferencji: