FORUM ECR to najbardziej treściwa konferencja dla managerów branży FMCG i DIY, organizowana co roku przez ECR Polska.

To Forum wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk i innowacji dla przedstawicieli firm producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów oraz dostawców usług transportowych, logistycznych, marketingowych i IT.
4 października 2018 odbędzie się 8. edycja Forum pod hasłem Collaboration in digital transformation.
Poprzednie edycje naszej konferencji dowiodły, że jest to spotkanie, które wyróżniają przede wszystkim najwyższy poziom merytoryczny prezentacji oraz grono uczestników, w którym co roku znajdują się szefowie najważniejszych i największych firm branży. To inspirujące połączenie tworzy doskonały klimat dla poszerzania kontaktów biznesowych i zacieśniania relacji.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W ECR FORUM?

Powiedzieli o nas

Program

Konferencja 4.10, czwartek
8:30 – 9:30 Rejestracja uczestników
9:30 – 9:45 Powitanie
9:45 – 11:30 I sesja strategiczna
11:30 – 12:15 Przerwa kawowa
12:30 – 13:45 Sesja case study
13:45 – 14:45 Lunch
14:45 – 16:45 II sesja strategiczna z udziałem retailerów
16:45 – 17:30 Debata i podsumowanie konferencji
Prelegenci

Kjell A. Nordström

Ekonomista, pisarz, mówca

Pośród szaleństwa i niejasności wokół nowej ekonomii, dr. Kjell A. Nordström jawi się jako guru nowego świata biznesu.
W 2009 roku Thinkers50, światowy ranking guru zarządzania, umieścił go i Jonasa Ridderstråle’a, współautora książek, na liście najbardziej wpływowych myślicieli.
W swoich badaniach i działalności konsultacyjnej koncentruje się na strategii korporacyjnej, międzynarodowych korporacjach i globalizacji. Pracował jako doradca/konsultant w międzynarodowych korporacjach oraz w rządzie Wielkiej Brytanii.

W 2000 r. ukazała się książka Funky Business, napisana przez Kjella A. Nordströma wraz z Jonasem Ridderstrålem, określona mianem „manifestem tego, czego czas wymaga od firm i ich liderów”, okazała się bestsellerem i została przetłumaczona na 33 języki. Uzyskała także wysokie notowania w rankingach na najlepsze książki poświęcone biznesowi.
W 2003 r. ukazała się kolejna książka współautorów, Karaoke Capitalism – zarządzanie dla ludzkości, która również okazała się międzynarodowym sukcesem, przetłumaczonym na 23 języki. W 2004 r. Nordström and Ridderstråle udzielili w programie CNN Global Office obszernego wywiadu na temat idei Karaoke Capitalism. Dziś obaj są uznanymi mówcami na polu zarządzania strategicznego.
Przez lata notowani w Thinkers50, światowym rankingu guru zarządzania, w 2005 roku zajmując dziewiątą pozycję.

Prof. David Hughes

Mówca, międzynarodowy ekspert branży spożywczej

Doradza menedżerom przemysłu spożywczego na całym świecie w zakresie rozwoju i wpływu globalnych zmian na branżę. Energiczny, ujmujący, pełen humoru i wnikliwych obserwacji, Dr. Food zawsze zdobywa uznanie publiczności podczas seminariów, konferencji i dyskusji.

Pedro Martinho

W 1994 roku, po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Lizbońskim ISCTE na kierunku zarządzanie, Pedro Martinho rozpoczął karierę zawodową w Jeronimo Martins w Portugalii, gdzie pracował do 1996 roku, w ostatnim okresie jako Kierownik Stoiska Hipermarketu Feira Nova. Od 1997 do 2001 roku pracował dla Jeronimo Martins w Polsce, gdzie osiągnął stanowisko Dyrektora Działu Zakupów Eurocash Cash & Carry i hipermarketów Jumbo. W 2002 roku został zatrudniony w firmie telekomunikacyjnej Oniway Portugalia jako Dyrektor Sprzedaży. W marcu 2003 roku podjął decyzję o powrocie do Polski, dołączając do zespołu, który wykupił od Jeronimo Martins Eurocash Cash & Carry.
Od początku jest członkiem Zarządu Grupy Eurocash S.A. i uczestniczy w jej rozwoju. Zarządzał spółkami takimi jak: Eurocash Franczyza (Delikatesy Centrum), Eurocash Dystrybucja (wcześniej Tradis) i Eurocash Convenience.
Obecnie odpowiada za: Eurocash Gastronomia, biznes e-commerce Frisco.pl, firmę Sushi to Go, jak również za działania centralne firmy w obszarze marketingu Grupy, Działu Zakupów i wewnętrzny audyt.

Dalius Misiunas

Prezes Grupy Maxima. Grupa jest właścicielem Maximy – największej sieci handlowej w krajach bałtyckich, sieci Stokrotka i Aldik w Polsce i T-Market w Bułgarii, a także sklepu on-line Barbora, działającego na Litwie i Łotwie.

Informacje

Kiedy?

4 października 2018

Gdzie?

Centrum Konferencyjne Polin
ul. Mordechaja Anielewicza 6, 00-157 Warszawa

Dojazd
Noclegi

Uczestnicy ECR Forum mogą skorzystać z noclegu w preferencyjnych warunkach w hotelu Radisson Blu Centrum.
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-warsaw
ul. Grzybowska 24, 00-132 Warszawa
+48 22 321 88 88,

Na hasło ECR Forum 2018 przy rezerwacji obowiązuje specjalny rabat 15% od ceny dnia. Wystarczyć skorzystać z linka: https://tinyurl.com/y8s3oo2a

Rejestracja
Organizator

ECR Polska to organizacja zrzeszająca firmy branży FMCG, DIY i pokrewnych, posiadająca obecnie blisko 50 członków – wiodących detalistów, dystrybutorów i producentów w Polsce, a także dostawców usług logistycznych i rozwiązań technologicznych, marketingowych, badawczych dla sektora dóbr szybkorotujących.
Naszą rolą jest utrzymywanie neutralnej platformy dla rozwoju współpracy partnerów handlowych w myśl koncepcji ECR (Efficient Consumer Response). Dzięki temu nasi członkowie mogą wspólnie dostarczać trwałej wartości Konsumentom – lepiej, szybciej, mniejszym kosztem i w sposób zrównoważony. Wypracowane przez ECR “najlepsze praktyki” są wdrażanymi standardami i narzędziami, których implementacja przekłada się na rzeczywiste usprawnienia i oszczędności.
http://ecr.pl/

Poprzednie edycje
REJESTRACJA

Sponsorzy i partnerzy ECR Forum

Zapraszamy do współpracy merytorycznej i sponsorskiej!
Jeśli jesteś aktywnym uczestnikiem rynku FMCG lub DIY – jako producent, detalista, dystrybutor lub dostawca usług, to możesz na scenie ECR Forum podzielić się swoim doświadczeniem, najlepszymi praktykami i opowiedzieć o swoich sukcesach.
Chcemy dzielić się przykładami działań innowacyjnych, efektywnych, skoncentrowanych na kliencie i konsumencie, w duchu sustainability, przy wykorzystaniu nowych technologii.
Jeśli zaś chcesz budować swoją markę i dobry wizerunek firmy, chcesz zaistnieć w świadomości ponad 300 managerów – uczestników ECR Forum, zostań jego sponsorem!

Informacji na temat współpracy i uczestnictwa w Forum udziela:
Anna Boruta
tel. +48 61 226 30 78, +48 606 159 357, anna.boruta@ecr.pl

Sponsorzy i partnerzy ECR Forum

Złoty Sponsor
Główni Sponsorzy
Sponsorzy
Partnerzy Branżowi
Partnerzy Społeczni
Patroni Medialni
Kontakt

Informacji na temat współpracy i uczestnictwa w Forum udziela:
Anna Boruta
tel. +48 61 226 30 78, +48 606 159 357, anna.boruta@ecr.pl

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj newsletter ECR Forum!

 

Organizator konferencji: