Aktualności

Speed Docking – znamy zwycięzców konkursu!

Zakończyła się 1. edycja konkursu Speed Docking, którego organizatorem w Polsce był ECR Polska. Wzięło w nim udział 21 Centrów Dystrybucji sieci handlowych, spośród których zwycięzcą zostało to należące do Jeronimo Martins Polska – w Wojniczu. Ceremonia wręczenia pucharu oraz omówienia wyników odbyła się 18 września w DC Ruda Śląska, które również miało wyróżniające się wyniki. Szczegółowe dane udostępnione zostały poszczególnym uczestnikom.

Speed Docking to badanie polegające ma mierzeniu i porównywaniu całkowitego czasu rozładunku ciężarówek w Centrach Dystrybucji (DC) sieci branży FMCG, od momentu przekroczenia bramy do momentu opuszczenia centrum („from gate to gate”). Korzyści płynące z uczestnictwa w nich to nie tylko realna poprawa wskaźników logistycznych, ale również zwiększenie motywacji zespołów w centrach dystrybucyjnych poprzez zaangażowanie i ducha rywalizacji.

Trwają już przygotowania do przyszłorocznej edycji! Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem ECR Polska, biuro@ecr.pl.

0
  Powiązane wpisy

You must be logged in to post a comment.