Aktualności

Zarejestruj się na Forum ECR!

Ruszyła rejestracja na ECR FORUM FOR COOPERATION 2015! Tylko do końca marca korzystne rabaty za wcześniejszą rejestrację!
W tym roku wiele zmian, niespodzianek i jak zawsze – mnóstwo inspiracji, praktycznej wiedzy, nieocenionych spotkań i dyskusji. Zapraszamy na naszą coroczną konferencję, w tym roku połączoną z warsztatami „Sell More, Lose Less”.

Spotykamy się 28 maja w Warszawie, w Hotelu Sound Garden, wraz z 200 innymi managerami reprezentującymi producentów, sieci handlowe, dystrybutorów i dostawców usług dla branży FMCG i DIY. W dniu poprzedzającym Forum Współpracy, 27 maja, w tym samym miejscu, odbędzie się zorganizowane wspólnie z ECR Europe seminarium „Sell MORE, Lose LESS”. To jedyne w Polsce całodniowe wydarzenie dedykowane wyłącznie tematyce zapobiegania stratom i zwiększania dostępności produktów na półce.

ECR Forum for Cooperation 2015 zorganizowano pod hasłem „SMART VALUE CHAINS FOR SMART SHOPPERS”. Jak co roku na scenie Forum ECR powitamy grono wyśmienitych prelegentów. Sesje plenarne dotyczyć będą trendów wpływających na branżę, strategicznych zagadnień odzwierciedlających najpilniejsze problemy i wyzwania rynku – przedstawionych przez mentorów, liderów biznesu, ekspertów. W trakcie równoległych sesji tematycznych praktycy przedstawią case study ciekawych projektów i rozwiązań z obszarów zarządzania łańcuchami dostaw oraz marketingu, shopper marketingu, e-commerce i sprzedaży.
Seminarium „Sell MORE, Lose LESS„, to jednodniowy warsztat, podczas którego wykładowcy podzielą się nowym sposobem myślenia, metodami i narzędziami umożliwiającymi sprzedawcom i producentom zwiększenie dostępności produktów na półce, a co za tym idzie – sprzedaży sklepu i zadowolenia klientów, przy jednoczesnym zmniejszeniu strat magazynowych wynikających z odpadów, kradzieży, uszkodzeń towaru lub błędów. Koncepcja Total Loss wypracowana przez ECR Europe Shrinkage and OSA Working Group pozwoli zrozumieć jak straty obniżają rentowność w handlu detalicznym.

Oba wydarzenia połączone są wspólną rejestracją, a osoby chcące uczestniczyć w obu spotkaniach mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów! Nie zwlekaj z rejestracją!
Więcej informacji: www.ecr.pl/forum2015 lub bezpośrednio w biurze ECR Polska

0
  Powiązane wpisy

You must be logged in to post a comment.