Co warto wiedzieć?

Aktualności

Kierowca jest ważny – ECR debiutuje w podcaście Obok logistyki

,
Co musi się zmienić, aby zawód kierowcy ciężarówki znów stał się atrakcyjny? Na to i wiele innych pytań odpowiadają panowie z ECR Polska: Mateusz Boruta i Paweł Brzeziński

Wojna w Ukrainie a łańcuchy dostaw w Polsce

W najnowszym numerze magazynu Logistyka ukazał się artykuł ECR o łańcuchach dostaw w Polsce podczas wojny w Ukrainie i działalności Sztabu Kryzysowego ECR

Auchan zdobywcą pierwszej gwiazdki

Auchan Retail Polska dołączył do grona firm, które w ramach programu Lean&Green chcą współpracować na rzecz redukcji emisji CO2

Rusza Klimatopedia

Klimatopedia.pl to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na te zagadnienia oraz uzupełnisz i uaktualnisz swoją wiedzę na temat zmian klimatycznych i związanych z tym wyzwań.

Zacznijmy wspierać kierowców

Wojna w Ukrainie to kolejny cios po pandemii, który mocno wpływa na łańcuchy dostaw w Polsce i w Europie. Tym razem uderzenie nastąpiło w inną część branży - w kierowców.

Sztab Kryzysowy ECR Polska – zapewnienie ciągłości dostaw

Organizujemy regularne spotkania Sztabu Kryzysowego – by osoby odpowiedzialne za łańcuchy dostaw mogły wymienić się wiedzą i wspierać się w dbaniu o zachowanie ciągłości dostaw.

Apel ECR Polska do Prezesa Rady Ministrów

Zwróciliśmy się z apelem do Prezesa Rady Ministrów o wdrożenie ułatwień dla legalizacji i przedłużenia pobytu i pracy obywateli Ukrainy w Polsce. 

Konflikt Zbrojny na Ukrainie a ciągłość łańcuchów dostaw

W związku z trwającą wojną na terenie sąsiedniej Ukrainy tworzymy miejsce wymiany pytań, obaw i doświadczeń dla zarządzających łańcuchami dostaw.

Opinia ECR Polska w sprawie projektu kaucyjnego do Ministerstwa Klimatu i Środowiska

Jesteśmy przekonani, że doprecyzowanie tych zapisów w docelowym kształcie ustawy wpłynie pozytywnie na jej odbiór przez branżę handlową i producentów napojów.