Co warto wiedzieć?

Aktualności

Kierowca to nie nasz problem?

Czy outsourcing usług zwalnia nas z odpowiedzialności? Czy skoro korzystam z usług operatora logistycznego to oznacza, że problem mnie nie dotyczy?

Global Review on Circular Economy Case Studies – najnowsza publikacja ECR Community

,
Jej celem jest zapewnienie specjalistom ds. zrównoważonego rozwoju aktualnych przykładów, w jaki sposób sieci detaliczne i producenci wdrażają rozwiązania zamkniętego obiegu w swojej działalności.

Inauguracja grupy ECR Total Loss Prevention

Wszystkich, którzy chcą zrozumieć, jak powstają straty, dowiedzieć się więcej, jak je ograniczać i przekonać się, ile mogą zaoszczędzić pieniędzy i stresu z kwartału na kwartał, zapraszamy do zapisu do grupy roboczej ECR Total Loss Prevention.
Dokumenty elektroniczne

Elektroniczna wymiana dokumentów. Po co to komu?

Po niemal już dwóch latach nierównej walki z pandemią – jedno z haseł, które zdecydowanie straciło w zarządzaniu łańcuchem dostaw na popularności, to „disruption”.

Rynkowi giganci ograniczają emisje

"Przyszłość zrównoważonej logistyki musi opierać się na współpracy". Ta prosta i prawdziwa diagnoza przyświeca wszystkim członkom inicjatywy Lean&Green Polska.

Lean&Green – zielone jest zielone!

Przedstawiamy wywiad jaki ukazał się w magazynie Logistyka. Mateusz Boruta opowiada o zielonej stronie logistyki.

Navigor – pomóż kierowcom pomóc sobie!

Czym jest System Navigor? W jaki sposób przeciwdziała rosnącej luce niedoboru kierowców? W jaki sposób wejść do systemu?

Elmhurst University lecture

Mateusz Boruta - Dyrektor Zarządzajacy ECR Polska, opowiada o aktualnych wyzwaniach w łańcuchach dostaw. Wykład prowadzony na Elmhurst University (Illinois, USA).