Webinar Forum Podażowego

Mili Państwo!
Serdecznie zapraszamy na przedświąteczny webinar w ramach Forum Podażowego ECR Polska. 10 i 17 grudnia pokażemy nasze nowości, przekażemy wiedzę i, jak zwykle, pomożemy w wymianie doświadczeń.
Tymi swoimi, z radzenia sobie z łańcuchami wartości w pandemii 2.0 podzielą się m.in. koleżanki i koledzy z Auchan, Carlsberg i LeroyMerlin.

Zapraszamy do rejestracji poprzez poniższy formularz:
https://forms.gle/6YPktRFVXRQfPyXG6

Czytaj dalej →
0

Category Management 2020

Category Management Yesterday, Today & Tomorrow – An ECR Community Review of current practices in Category Management 2020

Z wielką radością informujemy, że dzisiaj opublikowana została najnowsza pozycja ECR w temacie Zarządzania Kategorią. Przegląd najlepszych praktyk `2020 oraz ewolucja samej koncepcji.

Lektura obowiązkowa dla CatManów, CatManiaków i wszystkich, którzy rozumieją, że płaci nam Shopper.

Pobierz za darmo na stronie ECR Community:

Category Management: Yesterday, Today & Tomorrow
Czytaj dalej →
0

Covid-19 – Dobre Praktyki w Łańcuchach Dostaw – dokument do pobrania

Szanowni Państwo!

Oddajemy w Wasze ręce uniwersalny, potrzebny każdemu dokument. Na dwóch stronach zebraliśmy najlepsze praktyki w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzeniania koronawirusa SARS-CoV-2 (powodującego chorobę Covid-19) dla łańcuchów dostaw.
Może pomóc w każdym obszarze logistyki i innych funkcji.

Zachęcamy do pobrania, stosowania i współdzielenia Najlepszych Praktyk, opracowanych na podstawie dotychczasowych prac Forum Podażowego oraz rekomendacji włoskiego ECR i włoskiej społeczności logistycznej. Za sprawą ECR Community (którego ECR Polska jest częścią), dokument ten (w wersji angielskiej oraz hiszpańskiej i włoskiej) staje się powszechny ...

Czytaj dalej →
0

SARS-CoV-2 / Koronawirus – co robić w łańcuchach dostaw – rekomendacje

ECR Polska, jako organizacja zrzeszająca kluczowe firmy w łańcuchu dostaw rynku FMCG, dostrzega szczególną rolę we wspieraniu swoich Członków i całej branży wobec zagrożenia epidemicznego.

Co robią nasz firmy, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa w warunkach operacji logistycznych? Poniżej publikujemy wdrożone, uniwersalne  środki zaradcze; niech będą listą kontrolną oraz inspiracją w razie potrzeby:

– Izolacja fizyczna – ograniczenie wejść na teren magazynów i zakładów produkcyjnych do niezbędnego minimum (kierowcy, dostawcy, serwisanci mają nie mają bezpośredniego kontaktu); dodatkowe wejścia/wyjścia z obiektów – ruch jednokierunkowy, mniejsze zagęszczenie ludzi ...

Czytaj dalej →
0

Koronawirus a funkcjonowanie łańcuchów dostaw

16 marca menedżerowie łańcuchów dostaw firm zrzeszonych w ECR Polska spotykają się na telekonferencji, by omówić implikacje pandemii dla funkcjonowania łańcuchów dostaw na co dzień – i współpracować w ograniczaniu zaburzeń i niepewności.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z Biurem ECR Polska.

Czytaj dalej →
0

Walne Zgromadzenie ECR Polska

Szanowni Państwo!

27 lutego2020 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków ECR Polska oraz posiedzenie Rady Nadzorczej. W programie – przede wszystkim omówienie transformacji, jaką w ostatnich latach przeszło ECR Polska i wzrostu roli Zrównoważonego Rozwoju (również jako kluczowego obszaru dla naszej organizacji).

Zaproponujemy również zmiany w strukturze administracyjnej, które pozwolą lepiej, szybciej i zwinniej pracować nam i Państwu.

Dostaną Państwo indywidualne zaproszenie pocztą elektroniczną, jednakże wszystkie zainteresowane osoby – proszone są o kontakt z Biurem ECR Polska.

Czytaj dalej →
0
Page 1 of 11 12345...»